Google Ads do zisku

Aj vaše kampane môžu zarábať viac

Objednajte si nezáväzný bleskový audit vašich kampaní Google Ads. Bezplatne skontrolujem nastavenia, výsledky a celkový stav kampaní. Navrhnem vám ďalší postup, ako dosiahnuť z vašich kampaní viac zákazníkov a objednávok.

Ešte nepoužívate Google Ads?

Založím vám kampane Google Ads úplne od nuly. Od správne nastaveného účtu cez vytvorenie kampaní, reklamných skupín a reklám až po cenové ponuky a cielenie. Prepojím s Google Analytics a nastavím remarketing a meranie konverzií.

Google Ads je kombajn na objednávky

Cielenie

Základom úspechu je presné cielenie. Vaše reklamy zobrazíme len potenciálnym zákazníkom, ktorí aktívne hľadajú vaše služby a produkty v Google.

Remarketing

Bannerovými reklamami oslovíme návštevníkov vášho webu po ich odchode z vašich stránok. Privedieme ich späť na váš web, kde môžu objednávať alebo spraviť inú konverziu.

Nastavenia

Správne nastavenie kampaní, vhodná stratégia cenových ponúk a premyslená štruktúra kampaní aj reklamných skupín sú podmienkou úspechu v Google Ads.

Pre koho rád pracujem:

Pre firmy

Väčšina mojich klientov sú menšie a stredné firmy. Špecializujem sa najmä na celoslovenské aj lokálne kampane Google Ads pre firemné weby s ponukou služieb a produktov.

Pre živnostníkov

Rád pomáham aj živnostníkom. Už 12 rokov som jeden z vás 🙂 a spravím všetko preto, aby som aj vaše kampane dostal do zisku. A to bez ohľadu na výšku vášho reklamného rozpočtu.

UXmedia.sk

1. Skúsenosti

Podnikám v online marketingu od roku 2008. Od copywritingu a SEO, cez PPC reklamu Google Ads až po tvorbu úspešných firemných webov.

2. Výkon

Mojou prácou je výkonnostný marketing. Od návrhu kampaní a webstránok cez ich realizáciu až po A/B testovanie = viac zákazníkov a objednávok.

w

3. Spolupráca

Menšie úpravy webstránky alebo kampaní často realizujem už do hodiny od požiadavky klienta. Blesková e-mailová zákaznícka podpora 365 dní v roku.

Máte záujem?

Alebo sa chcete len nezáväzne poradiť?