Referencie

Mám skvelých klientov, pre ktorých je radosť pracovať. Vždy pre nich spravím maximum. Rád vás medzi nimi privítam.

Čo o mne hovoria klienti?

„Vďaka za výbornú spoluprácu a úspešnú Google Ads reklamu. Spokojnosť od prvej chvíle.“ Pán Ján Takáč, TAMAC s.r.o.


„Rýchla, bezprostredná komunikácia a ochota pomôcť! Vrátili sme sa aj po vyskúšaní konkurencie, s ktorou sme však neboli spokojní, a p. Plencner nás ochotne prijal späť. Ďakujeme za milú spoluprácu, ktorá nám priniesla výsledky.“ Pani Pagáčová – KOVO, s.r.o.


„S Romanom Plencnerom som maximálne spokojný. Kampane, ktoré mi robí a spravuje, generujú zisk.“ Pán Mgr. Pavel Leštinský, konateľ LP Euro Trade spol. s r.o.


„Som rád, že som dal kampane Google Ads dal do rúk p. Plencnerovi. Pracuje rýchlo, je spoľahlivý a veľmi ústretový. Ale hlavne vie čo robiť, aby bola kampaň úspešná.“ Pán Szabadszállási – Human Center, s.r.o.


„Ďakujem za vaše služby. Konečne moje investované prostriedky do Google Ads prinášajú zisky. Vaša práca a rýchle riešenie problémov sú super.“ Pán Leitner – Fasadne.sk.


„Sme vďační, že sme sa dostali k spolupráci s Romanom Plencnerom. Najskôr sme do spolupráce šli veľmi opatrne po nie dobrých skúsenostiach s inými spoločnosťami, ale p. Plencner si získal našu plnú dôveru a je s ním vždy výborná spolupráca, odborná a rýchla komunikácia.“ Pani Farská – Kvedo, s.r.o.


„Vyjadrujeme maximálnu spokojnosť s vašimi službami a prístupom k práci.“ Pán Ing. Bretz – REFAL PLOŠINY, s.r.o.

Teším sa na spoluprácu: